CO MÓWIĄ O MNIE

MOI KLIENCI?

Zleciliśmy z narzeczonym zaprojektowanie naszej kuchni i łazienki. Polecamy w 100% usługi Melkadesign! Projekt wykonany szybko i niezwykle rzetelnie. Szczegółowy wywiad z klientem, dzięki czemu projekt dopasowany do nas idealnie. Dzięki zaangażowaniu, pasji i niezwykłemu talentowi klient może być spokojny o efekt końcowy. Nie wyobrażam sobie innej projektantki wnętrz!

Ania & Piotr

Jako kierownik salonu "Od Czasu do Czasu" w Złotych Tarasów. Miałem okazję współpracować z firmą Melkadesign podczas całkowitej modernizacji sklepu. Pani architekt przygotowała dla nas kompleksowy projekt wraz z wizualizacjami w pełni zgodny z potrzebami naszych klientów jak i oczekiwaniami pracowników jako ich codziennego miejsca pracy. Dzięki temu powstał ciekawy i funkcjonalny projekt, który dziś zachwyca odwiedzających nas Salon. Do tego rzetelność, profesjonalizm i terminowość jaką oferuje pracownia Melkadsesign sprawia, że jest to firma godna zaufania i polecenia.

Robert Mroziński, salon „od Czasu do Czasu”

Z przyjemnością polecam usługi Katii Meller w zakresie projektowania wnętrz oraz stylizacji. Przygotowane przez nią projekty w pełni spełniły oczekiwania moje i moich klientów, były kreatywne i dopracowane a praca przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Podczas realizacji wnętrzarskiej sesji fotograficznej Katia wykazała się smakiem, pomysłowością i zaangażowaniem a jej współpraca z zespołem była doskonała.

Ewa Kaczmarek, CEO Synertime Sp. z o. o.

Projekt kuchni wykonany szybko i profesjonalnie. Wysoko oceniam współpracę. Serdecznie polecam!

Anna Perkowska, klient indywidualny

KONTAKT

MELKA DESIGN KATERYNA MELLER
UL. BOROWA 17,
05-506 WILCZA GÓRA
T: +48 606761617
M: MELKA@MELKADESIGN.PL
 

KONTAKT